Головна Технології Інцидент із саудівським людиноподібним роботом показує, що машини поки не зможуть захопити світ

Інцидент із саудівським людиноподібним роботом показує, що машини поки не зможуть захопити світ

by host

Перший «чоловічий» гуманоїдний робот Саудівської Аравії викликав ажіотаж після того, як минулого тижня на конференції зі штучного інтелекту неналежним чином доторкнувся до жінки-репортера.

Відео інциденту на конференції DeepFest в Ер-Ріяді стало вірусним. На ньому видно, як робот намагається доторкнутися до заду журналістки.

Компанія QSS, яка створила Мухамеда, раніше повідомляла, що він «повністю автономний» і працює «незалежно, без прямого контролю з боку».

Цей інцидент підкреслює необхідність того, щоб фірми, які розробляють людиноподібних роботів, завжди пам’ятали про потенційні непередбачувані наслідки, включаючи етичні, моральні та безпекові аспекти, особливо щодо взаємодії між людиною і роботом, передає Business Insider.

Це також привертає увагу до того, як машини можуть поводитися невідповідно своїй ролі, а також викликає певні занепокоєння з приводу безпеки. Але, попри зростаючу популярність роботів, їхній вплив на наше повсякденне життя в осяжному майбутньому залишиться в кращому випадку мінімальним.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.