Головна Технології Інженер створив чохол, що перетворює iPhone на портативну консоль Nintendo

Інженер створив чохол, що перетворює iPhone на портативну консоль Nintendo

by host

Гідне доповнення до хвилі емуляторів ретро-ігор в App Store.

Інженер створив чохол для iPhone під назвою Weirdboy, і головна його особливість в тому, що він з легкістю перетворюється у Game Boy — популярну портативну консоль Nintendo.

Чохол-контролер надрукований на 3D-принтері й, судячи з відео, використовується поки лише з iPhone 13 Pro — однак у листі очікування, який можуть заповнити потенційні клієнти, сказано, що моделі для iPhone 14 Pro та iPhone 15 Pro також у розробці.

Сам контролер розташований у нижній частині iPhone і за допомогою кількох рухів перетворює екранні кнопки на фізичні, які імітують кнопки Game Boy, максимально наближаючи процес до справжнього досвіду. Видання iMore уточнює, що Weirdboy також розроблений для гри в Game Boy DMG і Game Boy Color через емулятор Delta.

Невідомо, скільки коштуватиме пристрій — однак творець в тому ж листі очікування пропонує проголосувати за потенційну ціну (15-20 доларів, 20-25, чи вище 25).

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.