Головна Технології iOS 17 розповсюджується на iPhone повільніше, ніж iOS 16 роком раніше

iOS 17 розповсюджується на iPhone повільніше, ніж iOS 16 роком раніше

by host

Операційну систему iOS 17 встановлено на 76% iPhone, випущених за останні чотири роки. Про це свідчить статистика Apple.

Разом з тим 20% iPhone, випущених за останні чотири роки, як і раніше, працюють під керуванням попередньої версії iOS 16. Ще в 4% випадків використовується більш рання операційна система. Серед усіх активних iPhone на частку iOS 17 припадає 66%. Ще 23% працюють під керуванням iOS 16 і 11% ─ більш ранньої версії iOS.

Apple також поділилася даними щодо використання iPadOS. На 61% iPad, представлених за останні чотири роки, встановлена iPadOS 17, на 29% ─ встановлена iPadOS 16, а на 10% ─ більш рання версія iPadOS. Серед усіх активних iPad 53% мають iPadOS 17, 29% ─ iPadOS 16 та 18% використовують більш ранню версію iPadOS.

Приблизно в цей же час минулого року на 81% всіх iPhone, представлених за попередні чотири роки, була встановлена найновіша на той момент iOS 16. Таким чином, впровадження iOS 17 йде повільніше. Однак у лютому 2023 року лише 53% iPad працювали під управлінням нової iPadOS 16. Тому темпи впровадження iPadOS 17 вищі за iPadOS 16.

iOS 17 вийшла у вересні 2023 року, і на цей час Apple випустила три великі оновлення. Четверте велике оновлення iOS 17.4 вийде у березні.

Джерело: macrumors

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.