Головна Технології iOS 18 зі штучним інтелектом та новий головний екран — чого чекати від «найбільшого оновлення» в історії iPhone

iOS 18 зі штучним інтелектом та новий головний екран — чого чекати від «найбільшого оновлення» в історії iPhone

by host

Очікується, що iOS 18 презентують на цьогорічній конференції для розробників Apple WWDC 2024, запланованої на 10 червня.

Останніми тижнями Apple вела активні переговори — зокрема з Google, OpenAI та Baidu з приводу забезпечення деяких нових функцій ШІ в iOS 18. Згідно з останнім звітом Bloomberg, нові проактивні можливості будуть спрямовані на допомогу користувачам у повсякденному житті, однак не включатимуть власного чатбота (генеративні функції мають забезпечити потенційні партнери).

iOS 18 також включатиме зміни в інтерфейсі користувача, а також нові налаштування головного екрана — власники iPhone зможуть вільно розміщувати значки програм, не обмежуючись нинішнім макетом сітки.

Стосовно цьогорічного оновлення watchOS 11 для Apple Watch — ймовірно, воно буде незначним. Apple також працює над visionOS 2 для Apple Vision Pro, а також над оновленнями для iPad, Mac і Apple TV.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.