Головна Технології Капот Tesla Cybertruck відтискає пальці — як це подолати

Капот Tesla Cybertruck відтискає пальці — як це подолати

by host

Після кількох повідомлень про те, що сила закриття капота Cybertruck, можливо, потребує регулювання для кращого виявлення об’єктів, що заважають, Tesla випустила оновлення програмного забезпечення, щоб розв’язати цю проблему. Але відгуки власників свідчать, що функція нібито знов не працює як треба. Чи мають вони рацію?

Раніше капот Cybertruck міг відтиснути пальці, якщо тримати їх у відповідному місці під час закриття. Недавній огляд аксесуарів Cybertruck Basecamp від Top Gear продемонстрував, як працює механізм Cybertruck після нового оновлення. У так званому банановому тесті капот виявив наявність предмета та негайно відскочив назад.

Люди, однак, почали перевіряти роботу механізму кількома послідовними спробами за допомогою моркви, бананів, ну і пальців. У цих тестах Cybertruck показав себе майже як до оновлення: здушив палець, розчавив банан та розрізав моркву. Провідному інженеру Cybertruck довелося втрутитися й пояснити, чому кришка поводиться саме так.

«Виявлення затискання — це алгоритм, що навчається, він збільшуватиме зусилля зачинення кожного разу, коли він повертається без успішного зачинення. … Алгоритм припускає, що якщо ви неодноразово намагаєтеся закрити капот — це тому, що ви, як людина краще знаєте та вважаєте, що він повинен закритися», — каже Вес Моррілл.

Знання цієї особливості може запобігти різким защемленням. Втім, це не надто інтуїтивно і не дивно, що хтось може не здогадуватися про ефект кількох спроб поспіль.

Власники Tesla Cybertruck за понад $83 000 доробляють акселератор дрилем

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.