Головна Технології «‎Капсула Нептуна». Space Perspective показала тестову версію свого космічного транспорту для туристів

«‎Капсула Нептуна». Space Perspective показала тестову версію свого космічного транспорту для туристів

by host

Ще у 2020 році компанія з Флориди оголосила про намір запустити комерційні туристичні польоти на висоту 30,5 км — з якої добре видно «‎кривизну землі та темінь космічного простору».

Польоти у перспективі триватимуть 6 годин, а спеціалізований транспорт вміщатиме 8 пасажирів, які сплатити за цю можливість, та одного пілота. Нині Space Perspective показала тестову версію своєї космічної герметичної капсули, яка дістала назву Spaceship Neptune.

Капсула кріпитиметься до повітряної кулі з воднем — «‎довжиною у футбольний стадіон». Шлях на заплановану висоту триватиме дві години, по стільки ж — відведуть на огляд та спуск (для останнього з кулі повільно випускатимуть газ).

Транспорт оснастять панорамними вікнами, м’якими сидіннями, туалетом, баром та системою зв’язку Wi-Fi із можливістю трансляції в прямому ефірі. Вартість квитка (які вже продають заздалегідь) стартуватиме від $125 000.

«‎Капсула Нептуна». Space Perspective показала тестову версію свого космічного транспорту для туристів

Space Perspective описує тестову модель, як «‎добре обладнану» та таку, що «‎демонструє на чому літатимуть туристи, після того, як компанія розпочне комерційну експлуатацію».

«‎Капсула Нептуна». Space Perspective показала тестову версію свого космічного транспорту для туристів

Польоти з туристами заплановані на наступний рік, однак перший — проведуть без екіпажу.

Паралельно компанія завершує будівництво морського космодрому «Вояджер», з якого запускатимуться польоти, і який діставатиме капсулу та повітряну кулю з океану після приземлення.

Джерело: New Atlas

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.