Головна Технології Колонка Beats Pill повертається — з кращими динаміками, універсальним USB-C та IP67 за $150

Колонка Beats Pill повертається — з кращими динаміками, універсальним USB-C та IP67 за $150

by host

Після кількох місяців чуток бездротова колонка Beats Pill повернулася. Оновлений портативний динамік Bluetooth вже можна замовити за $149,99, а в магазинах він з’явиться 27 червня.

Колонка здається схожою на попередні версії, але тепер забезпечує захист від пилу та води за стандартом IP67, дротове аудіо за допомогою USB-C та підтримує власні функції програмного забезпечення, як пошук пристрою в iOS і Android.

Колонка Beats Pill повертається — з кращими динаміками, універсальним USB-C та IP67 за $145

Нова Beats Pill доступна в чорному, червоному або золотому кольорах. Це монофонічний динамік, хоча Beats стверджує, що перероблений комбінований твітер та низькочастотний динамік кращі, ніж у старого Beats Pill Plus. Інші специфікації включають час автономної роботи до 24 годин, функцію гучного зв’язку та можливість об’єднати два динаміки Pill разом у стереосистему або синхронізувати відтворення на них.

Колонка Beats Pill повертається — з кращими динаміками, універсальним USB-C та IP67 за $145

Beats протягом тривалого часу намагається однаково залучати клієнтів як з Android, так і з iOS, і Pill продовжує ці зусилля, створюючи пару одним дотиком на обох платформах. Порт USB-C динаміка є універсальним: він може заряджати Pill або ж зовнішні пристрої, а також підтримує передавання аудіо.

Мультимедійний планшет Lenovo Tab Plus з 8 динаміками та 11,5-дюймовим дисплеєм надійде у продаж за ціною від 13 тис. грн

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.