Головна Технології Колишній віцепрезидент Microsoft показав першу копію Windows 95

Колишній віцепрезидент Microsoft показав першу копію Windows 95

by host

Бред Сільверберг, колишній старший віцепрезидент та менеджер з продуктів Microsoft, показав першу у світі копію Windows 95. Все почалося з публікації Дейва Пламмера, іншого видатного працівника Microsoft, який стоїть за Диспетчером завдань, ZIP-файлами та грою в пінбол Space Cadet, яка постачалася безкоштовно з Windows. У дописі Дейв продемонстрував свою версію Windows 95 Special Edition, яку він отримав під час запуску.

Це спонукало Бреда Сільверберга відповісти та згадати, що він все ще має першу коли-небудь створену Windows 95. Це не просто перша версія Windows 95 або копія з першої партії, яка потрапила на полиці. Це перша копія Windows 95, яка зійшла з конвеєра, найперша копія Windows 95, створена Microsoft. Бреда попросили опублікувати фото, і він це зробив.

Windows 95 вийшла 15 серпня 1995 року (RTM), в роздрібній торгівлі ОС з’явилася 24 серпня. Нова Windows поєднала раніше окремі релізи MS-DOS та оболонки Microsoft Windows, отримала значно кращий графічний інтерфейс та нові функції, такі як підключення пристроїв Plug-and-play. Windows 95 представила багато елементів, які наслідували пізніші версії Windows, такі як панель завдань, кнопка «Пуск» тощо.

Провідник файлів дебютував під своєю назвою саме у Windows 95. До цього Microsoft поставляла Windows з MS-DOS Executive, а пізніше замінила його на File Manager у Windows 3.x. Windows 95 представила користувацький інтерфейс у тому вигляді, який відомий сьогодні. Концепція робочого столу також дебютувала у Windows 95. Ідея закріплення піктограм на робочому столі була реалізована саме в ній. Проста ідея, що можна розмістити теку чи програму на робочому столі стала одною з основних у сучасних ОС.

Проєкт Windows Update Restored відновив центр оновлення для Windows 95, 98 та NT 4.0 – у планах Windows Me, 2000 та XP

Джерело: XDA

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.