Головна Технології конфлікт обладнання розв’язують виробники материнських плат

конфлікт обладнання розв’язують виробники материнських плат

by host

Виробники материнських плат пропонують розв’язання проблеми сумісності відеокарт NVIDIA та процесорів Intel 13 та 14 поколінь з серії K. Як і очікувалося, вони змінили профілі процесорів та знизили надто високі обмеження TDP. Нагадаємо, йдеться про помилки відеопам’яті та порушення стабільності під час компіляції шейдерів в іграх.

ASUS

Компанія випустила оновлення BIOS для своїх материнських плат серій Z790 та B760 з новим налаштуванням Intel Baseline Profile. Це має працювати як розв’язання проблеми в один крок.

«Оновлення представляє опцію Intel Baseline Profile, що дозволяє користувачам повернутися до заводських налаштувань Intel за замовчуванням для основних функцій, нижчих обмежень потужності та покращення стабільності в певних іграх».

Якщо функцію увімкнено, материнська плата використовує базовий профіль для процесорів 13-го та 14-го поколінь, який відповідає всім обмеженням, визначеним Intel. Втім, дослідники звітують про відчутне зниження продуктивності Core i9-14900KS та інших процесорів К під час застосування обмежень.

Відеокарти NVIDIA vs процесори Intel

Тім Суїні, генеральний директор Epic Games, який часто критикує рішення різних технологічних компаній, позитивно прокоментував запровадження базових профілів.

MSI

На запит сайту HardwareLuxx MSI надіслала рекомендовані параметри для користувачів, які мають проблеми зі стабільністю стандартних налаштувань BIOS. Однак BIOS, показаний MSI, ще не доступний у такому вигляді на п’ятницю 26 квітня, слід чекати оновлення.

Відеокарти NVIDIA vs процесори Intel

Відеокарти NVIDIA vs процесори IntelУ налаштуваннях розгону потрібно вибрати Intel Default у налаштуванні CPU Lite Load Control. Крім того, опцію Boxed Cooler слід вибрати у пункті CPU Cooling Tuning, що означає обмеження PL1 253 Вт для процесора Core i9, у той час, як налаштування для великого повітряного кулера виставило б обмеження PL1 288 Вт, а якщо обраний водяний кулер, виставляється повністю відкритий ліміт потужності 4096 Вт, який, на думку багатьох дослідників, є причиною збоїв.

Gigabyte

Компанія Gigabyte також випустила оновлення BIOS для материнських плат із чипсетами Z790 та B760. У Advanced CPU SettingsIntel Baseline можна вибрати Turbo Power Limits.

Відеокарти NVIDIA vs процесори Intel

Відеокарти NVIDIA vs процесори Intel

Тож рішенням виявилося зниження ліміту потужності процесорів, яке, швидше за все, призведе до зниження продуктивності. Це явно не той результат, який хотіли б бачити власники чипів Core серії K, розрахованих на найвищу можливу продуктивність.

Джерело: HardwareLuxx

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.