Головна Технології Кореянка закохалася у фейкового Ілона Маска — він розповідав про гігафабрики і забрав в неї $50 тис. для «інвестицій»

Кореянка закохалася у фейкового Ілона Маска — він розповідав про гігафабрики і забрав в неї $50 тис. для «інвестицій»

by host

Жителька Південної Кореї каже, що познайомилась з «Маском» через Instagram, де він нібито вибірково спілкується з шанувальниками.

«17 липня минулого року Маск додав мене в друзі в Instagram. Хоча я стала його великою прихильницею після того, як прочитала біографію, але спочатку сумнівалася, чи це реально», — розповіла жінка журналістам корейської телекомпанії KBS (через Business Insider).

Згодом фейковий Ілон почав розповідати їй про роботу в Tesla і навіть надіслав знімки з робочого місця та посвідчення особи, тож жінка вже не сумнівалася, що їй пощастило стати обраною.

«Маск говорив про своїх дітей і про те, що брав вертоліт для роботи в Tesla або Space X», — сказала вона KBS.

Шахрай також розповів їй подробиці «своєї» зустрічі з президентом Південної Кореї Юн Сук Йолем, яка відбулась у квітні 2023 року. Там він нібито домовився щодо будівництва фабрик Tesla в Сеулі та Чеджу.

Цікаво, що жінці вдалося поговорити з «Маском» по відео — скоріш за все шахрай використав дипфейк.

«Маск навіть сказав під час відеодзвінка: «Я люблю тебе, ти це знаєш?», — додає жінка.

Зрештою фейковий Маск попросив перерахувати 70 мільйонів корейських вон, або 50 000 доларів, на його банківський рахунок (який нібито належав одному з його корейських співробітників) — та обіцяв зробити її багатою, інвестувавши ці гроші «куди треба».

Насправді «любовне шахрайство» — досить поширена тенденція. Лише у США у 2022 році фейкові коханці виманили у своїх жертв $1,3 млрд. Щодо клонів Маска, то вони не вперше стають відомі публіці — китайський двійник мільярдера на ім’я Ілонг Ма став популярним у TikTok і навіть привернув увагу реального Ілона.

«Я хотів би познайомитися з цим хлопцем (якщо він справжній). Зараз, це дуже важко виявити, зважаючи на дипфейки», — написав Маск у дописі X у травні 2022 року.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.