Головна Технології Кишеньковий ретро-ноутбук Pocket 386 з чипом Intel 386 SX 40 МГц, 8 МБ ОЗП, Windows 3.11 або 95 — можна навіть поміняти відеокарту

Кишеньковий ретро-ноутбук Pocket 386 з чипом Intel 386 SX 40 МГц, 8 МБ ОЗП, Windows 3.11 або 95 — можна навіть поміняти відеокарту

by host

Назва кишенькового комп’ютера Pocket 386 дає уявлення про його оснащення. Ретро-ноутбук оснащений процесором Intel 386 SX, який працює на частоті 40 МГц, 8 МБ оперативної пам’яті, змінною картою VGA та звуковим адаптером Yamaha. Він має 7” екран IPS зі співвідношенням сторін 16:9, який можна перемкнути у режим 4:3 через екранне меню для найбільшої аутентичності. На борту встановлено Windows 3.11, але за бажанням пропонують Windows 95.

Трекпад або трекпойнт відсутні, для керування курсором можна клавішами зі стрілками, а також знаком питання та Shift по обидва боки від стрілки наверх для відтворення клацання лівою та правою кнопкою миші. Ноутбук має кілька роз’ємів: PS/2/VGA, що дозволяє підключати до ноутбука вінтажну мишу або монітор ЕПТ, роз’ємом LPT, послідовним адаптером + TTL-RS232.

Pocket 386 постачатиметься з Windows 3.11, але у продавця ретро-ноутбука можна попросити файл Windows 95 GHO для оновлення системи. Ціна Pocket 386 становить $300, але наразі діє велика знижка. Ноутбук доступний у чорному або прозорому корпусі та постачається з зарядним пристроєм на 12 В. Знімні кришки дозволяють легко отримати доступ до батареї, звукової карти та оперативної пам’яті.

Ноутбук має лише 211 x 122 x 31 мм, що дозволяє легко покласти його в сумку або навіть у досить велику кишеню. Пристрій продається на AliExpress і має понад 40 відгуків та оцінку 4,9 зірки. Кілька YouTube каналів протестували Pocket 386 і навіть поганяли на ньому ігри. Пристрій повністю новий, окрім, зрозуміло, процесора — таке собі нове ретро.

Апгрейд через 30 років: ноутбук Apple Macintosh PowerBook 500 (1994) отримав компоненти iPad та MacBook Pro

Джерело: Tom`s Hardware

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.