Головна Технології Китай посилює заборону на iPhone та пристрої інших іноземних брендів в державному секторі

Китай посилює заборону на iPhone та пристрої інших іноземних брендів в державному секторі

by host

Китай посилює протекціонізм та переносить його на сферу мобільних пристроїв. Все більше китайських агентств та компаній, що підтримуються державою, по всій країні просять своїх співробітників не приносити на роботу Apple iPhone та інші іноземні пристрої, повідомляють люди, знайомі з ситуацією.

Вже понад десять років Китай прагне знизити залежність від іноземних технологій, просячи державні компанії, такі як банки, перейти на місцеве програмне забезпечення та просуваючи вітчизняне виробництво напівпровідникових чипів. Останнім часом ця тенденція посилилася і тепер торкається більшої кількості сфер.

За останні місяці кілька державних компаній та урядових відомств як мінімум у 8 провінціях дали своїм співробітникам вказівку почати просувати місцеві бренди. У грудні дрібніші компанії та агенції в містах нижнього рівня з провінцій, включаючи Чжецзян, Шаньдун, Ляонін і центральний Хебей, де знаходиться найбільший у світі завод з виробництва iPhone, видали власні усні директиви з цього приводу.

Ще у вересні агентство Reuters повідомило, що співробітникам щонайменше трьох міністерств та державних органів було наказано не використовувати iPhone на роботі.

Apple поки що ніяк не прокоментувала цю ситуацію.

Джерело: Reuters

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.