Головна Технології Китайські військові показали собак-роботів з гвинтівками та ракетними установками

Китайські військові показали собак-роботів з гвинтівками та ракетними установками

by host

Китайські військові на спільних вченнях з Камбоджею продемонстрували бойових собак-роботів, оснащених гвинтівками та ракетними установками.

Робот може виконувати різні дії: ходити, бігати, стрибати та лягати. Керують ним за допомогою джойстика, розповідає CNN.

На двохвилинному відео, знятому під час китайсько-камбоджійських навчань «Золотий дракон 2024» можна побачити, як собака-робот стріляє з гвинтівки і веде піхотний підрозділ до будівлі.

  • Вага — 15 кг.
  • Час роботи — від 2 до 4 годин.

Інші джерела показують цього ж робота, але з ракетними установками. 

А в самому кінці відео військові похизувались дроном з прикліпленою гвинтівкою.

«Він може служити новим членом наших міських бойових операцій, замінюючи наших (людських) членів для проведення розвідки, ідентифікації (ворога) і завдання удару по цілі», — розповів солдат Чен Вей в опублікованому відеоролику.

Використання роботизованих собак і безпілотників у військових операціях — практика досить розповсюджена.

Собак-роботів використовували військові США у 2020 році, як одну з ланок своєї передової системи управління боєм (ABMS), яка передбачає залучення штучного інтелекту та швидкого аналізу даних для виявлення і протидії загрозам американським військовим об’єктам. А про значення безпілотників в російсько-українській війні і так всім відомо.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.