Головна Технології китайський стартап Betavolt створив атомну батарею для «‎вічних» смартфонів

китайський стартап Betavolt створив атомну батарею для «‎вічних» смартфонів

by host

Betavolt каже, що першою у світі реалізувала «‎мініатюризацію атомної енергії», помістивши ізотоп Нікель-63 в модуль розміром з монету.

Батарея наступного покоління BB100, яка має прослужити 50 років без підзарядки, вже перейшла на етап пілотних випробувань і з часом буде масово вироблятися для комерційних застосувань, наприклад для «‎вічних» телефонів чи дронів.

«Атомні батареї Betavolt можуть задовольнити потреби в довгостроковому електроживленні в багатьох сценаріях, таких як аерокосмічна промисловість, обладнання штучного інтелекту, медичне обладнання, мікропроцесори, передові датчики, невеликі дрони та мікророботи», — йдеться в пресрелізі компанії.

За словами Betavolt, її перша атомна батарея з корпусом розміром 15x15x5 міліметрів може видавати 100 мікроватів потужності й напругу 3 В. Компанія планує виготовити батарею потужністю 1 Вт до 2025 року.

50 років без підзарядки: китайський стартап Betavolt створив ядерну батарею для «‎вічних» смартфонів

Багатошарова конструкція BB100, запевняють в компанії, вбереже користувачів від вибуху чи загоряння, а також дозволяє їй працювати при температурах від -60°C до 120°C.

«Атомна енергетична батарея, розроблена Betavolt, абсолютно безпечна, не має зовнішнього випромінювання та підходить для використання в медичних пристроях, таких як кардіостимулятори чи штучні серця в організмі людини», — заявили в компанії.

Батарею також називають екологічно чистою, оскільки її компоненти після розпаду перетворюються на стабільний ізотоп міді, який не є радіоактивним і не становить загрози для забруднення навколишнього середовища.

Джерело: Independent

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.