Головна Технології «Київстар» тепер підключає eSIM з контрактом онлайн — як замовити

«Київстар» тепер підключає eSIM з контрактом онлайн — як замовити

by host

«Київстар» спростив підключення eSIM — замовити електронну SIM-карту з контрактним підключенням тепер можна онлайн (ідентифікація через сервіс НБУ BankID, або застосунок «Дія»).

Без відвідування магазинів з паспортом

Раніше для eSIM контрактним абонентам потрібно було особисто відвідувати магазин з паспортом або підписувати документи через кур’єра, тож «Київстар» першим впровадив таку можливість саме для контрактної форми обслуговування.

Варто зазначити, що можливість переходу на eSIM онлайн доступна також у конкурентів «Vodafone Україна» та lifecell. Обидва оператори пропонують підключення eSIM не лише у своїх застосунках, а й також у monobank. Але лише для клієнтів передплати, а клієнтам контракту чи корпоративним потрібно з оригіналом паспорта або з цифровим в «Дія» обов’язково відвідувати магазин/контакт-центр. Тож найбільший оператор телекомунікацій України із 23,9 млн абонентів тут обійшов конкурентів.

eSIM з контрактом «Київстар» — як замовити послугу онлайн

Скористатися новою послугою віддаленого підключення eSIM можуть також абоненти, які перебувають закордоном. Сама процедура максимально проста: потрібно обрати з переліку (галерея нижче) підхожий тариф на сайті магазину Київстар. Потім за допомогою BankID чи Дії завантажити необхідні документи, заповнити форму і підписати контракт онлайн за допомогою графічного підпису. Далі просканувати отриманий QR-код для активації eSIM та завершити налаштування на смартфоні. І, звісно, смартфон має підтримувати цю саму eSIM.

Актуальні Контрактні тарифи «Київстар» для eSIM

Для нових абонентів пропозиції eSIM з контрактом стартують від 150 грн/міс і сягають 500 грн/міс залежно від тарифу та його наповнення. До кінця березня діятиме тимчасова промоакція — підключення або перейти на контрактний номер за 1 грн, а наступні 3 місяці сплачувати за акційною ціною (знижка становить 20% від звичайної ціни).

До речі, можливість переходу на eSIM зі збереженням старого контрактного тарифу та його умов для наявних абонентів теж передбачена. Щоправда, механізм інший — потрібно авторизуватися у застосунку «Мій Київстар», перейти у розділ Допомога та вибрати пункт Живий чат. Після цього зробити заявку для переходу на eSIM, сама послуга — безоплатна.

«Київстар» окремо зазначає, що 337 тис. абонентів вже перейшли на eSIM, а eSIM з контрактною формою обслуговування наразі використовує 75 тис. користувачів. Спрощена процедура має значно посприяти популяризації eSIM та контракту заразом.

Ключові переваги eSIM та контракту

Серед головних переваг eSIM — вищий рівень захисту (віртуальну карту неможливо викрасти чи загубити), зокрема й від шахрайської схеми з перевипуском картки та додаткові функціональні можливості: як-от дистанційна активація та підтримка кілька профілів — до 10 номерів (залежить від налаштувань виробника). Також eSIM не має строку давності, тож її не треба оновлювати.

Щодо контракту, мабуть, єдиною відчутною перевагою цієї форми над передплатною є «чесна» місячна тарифікація «Київстар» першим запустив підключення eSIM з контрактом онлайн (через BankID та «Дія»)«Київстар» першим запустив підключення eSIM з контрактом онлайн (через BankID та «Дія»)Плата за тариф зніматиметься щодня рівними частинами впродовж календарного місяця замість 28-денної. Серед інших плюсів — можливість під’єднати до 5 номерів на один рахунок, відстрочка платежу, і загалом цікавіше наповнення тарифів, але тут все залежить від індивідуальних потреб кожного.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.