Головна Технології Ларрі Еллісон та Ілон Маск об’єдналися, щоб застосувати штучний інтелект у сільському господарстві

Ларрі Еллісон та Ілон Маск об’єдналися, щоб застосувати штучний інтелект у сільському господарстві

by host

SpaceX Маска та Oracle Еллісона створять нову картографічну програму, що відображатиме різновиди та обсяги сільськогосподарської продукції в США, повідомляє Business Insider

Еллісон каже, що інструмент також допоможе фермам оцінити кроки, необхідні для збільшення виробництва та визначати, чи достатньо на полях води та азоту.

«Ми знову робимо це спільно з Ілоном Маском і SpaceX», — додав він.

Еллісон неодноразово заявляв, що вони з Маском «дуже близькі друзі». Також засновник Oracle був членом правління Tesla з 2018 по 2022 рік.

SpaceX увійшла в сільськогосподарський сектор у січні після оголошення про партнерство з John Deere — з цього року компанія надаватиме фермерам послугу супутникового зв’язку Starlink.

Ларрі Еллісон збагатів на $15 млрд після того, як акції Oracle злетіли на 12% до рекордного рівня

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.