Головна Технології Lumiere AI — новий штучний інтелект Google для створення реалістичних відео (тривалістю до 5 секунд)

Lumiere AI — новий штучний інтелект Google для створення реалістичних відео (тривалістю до 5 секунд)

by host

Lumiere може анімувати нерухомі зображення чи їхні частини за допомогою ваших текстових підказок.

Технологія поки створює лише короткі відео (тривалістю до 5 секунд) — реалістичні або високоякісні не надто реалістичні, а також «‎клонує» стиль заданого зображення на незлічену кількість роликів (корисно для створення матеріалів певного бренду).

Так само Lumiere може прибрати та замінити колишнього зайву деталь з вашого улюбленого відео.

У статті New Atlas зазначається, що «просторово-часова архітектура U-netLumiere AI — новий штучний інтелект Google для створення реалістичних відео (тривалістю до 5 секунд)Lumiere AI — новий штучний інтелект Google для створення реалістичних відео (тривалістю до 5 секунд)U-Net — згорткова нейромережа, призначена для сегментації зображень.» дозволяє Lumiere створити всю довжину відео одразу — на відміну від попередніх моделей, які часто створювали початковий і кінцевий кадр, а потім намагалися вгадати, що буде між ними.

Наразі це лише дослідницький проєкт, який позбавляє Google від необхідності агресивно обмежувати систему з огляду на авторське право, дезінформацію, зображення оголеного тіла, конфіденційності тощо — процес, який незмінно призводить до нижчої якості вихідних даних у генеративних моделях.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.