Головна Технології Лише eSIM – нові iPad Pro та iPad Air залишились без фізичного слота для SIM-карт

Лише eSIM – нові iPad Pro та iPad Air залишились без фізичного слота для SIM-карт

by host

Нові планшети iPad Pro (M4) та iPad Air вже доступні для замовлення, й на сайті Apple розкривається деяка додаткова інформація про ці пристрої, яка не була згадана під час анонсу.

Таким чином з’ясувалося, що в новинках відбулися зміни в роботі модуля мобільного зв’язку. Отже, інженери вилучили в iPad Pro (M4) та iPad Air 6 фізичний слот для встановлення SIM-карти. Тепер в моделях з підтримкою мобільного зв’язку доступна можливість використання виключно eSIM. Це важлива деталь для тих користувачів, хто звик міняти фізичні SIM-карти на своїх пристроях.

eSIM являє собою віртуальну SIM-карту, вбудовану безпосередньо в мобільний пристрій. Вся необхідна ідентифікаційна інформація зберігається в мініатюрному чипі. Такий підхід дозволяє трохи спростити конструкцію пристрою. Адже відпадає необхідність в розміщенні фізичного слота для SIM-карти, завдяки чому можна оптимізувати розміщення інших внутрішніх компонентів. Найбільше це актуально для компактних гаджетів, де кожен міліметр – на вагу золота.

Водночас такий підхід може створювати незручності для тих користувачів, яким необхідно переносити мобільний номер (і, відповідно, SIM-карту) між різними пристроями.

Джерело: 9to5mac

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.