Головна Технології Людиноподібний робот Boston Dynamics, здається, освоїв роботу на автомобільному виробництві (відео)

Людиноподібний робот Boston Dynamics, здається, освоїв роботу на автомобільному виробництві (відео)

by host

Раніше двоногий робот демонстрував свою ходу, стрибки й навіть деякі елементи паркуру, а нині проявив здатність до «захоплення та перенесення» речей — зокрема, й важких автомобільних деталей.

На новому відео, опублікованому Boston Dynamics, робот-гуманоїд Atlas успішно підіймає і переносить автомобільний амортизатор, демонструючи, якщо не готовність, то близькість до потенційного комерційного використання.

Попередня версія Atlas мала дещо рудиментарні ручні затискачі, які в останній ітерації зробили «ніжнішими» — із довшими пальцями, які можуть згинатися в обидві сторони, та суглобами й опорними точками на кожній з долонь. Тепер робот може обережно охопити предмет і не пошкодити його.

На відео також є момент, коли нам демонструють зір Atlas з ідеальним 3D-скануванням деталі, яку необхідно перенести — тож здається, деякі розумні елементи у презентації таки були попередньо розраховані.

Інженерна компанія Boston Dynamics була заснована три десятиліття тому як підрозділ Массачусетського технологічного інституту. Нині вона належить Hyundai й відома своїми розробками на замовлення DARPA. Найвідоміші вироби Boston Dynamics — чотириногі роботи-собаки. У жовтні 2022 компанія підписала угоду, в якій зобов’язалась не використовувати своїх роботів як зброю.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.