Головна Технології Маск активував дзвінки в X за дефолтом — тепер вашу IP-адресу бачить кожен співрозмовник. Як вимкнути?

Маск активував дзвінки в X за дефолтом — тепер вашу IP-адресу бачить кожен співрозмовник. Як вимкнути?

by host

У своєму прагненні перетворити просту та функціональну програму Twitter на застосунок для всього під назвою X Ілон Маск запустив аудіо- та відеовиклики в соцмережі як стандартні — однак є нюанс.

Нова функція показує вашу IP-адресу кожному вашому співрозмовнику, а інструкції до того, як обмежити перелік тих, хто вам може дзвонити, наразі доволі заплутані.

Нині функція аудіо- та відеодзвінків доступна у розділі «Повідомлення» на X — як значок телефону у верхньому правому куті як на iOS, так і на Android. Сайт Techcrunch, який дослідив нову опцію, пише, що за замовчуванням виклики однорангові — тобто двоє учасників виклику використовують IP-адреси один одного, оскільки виклик безпосередньо з’єднується з їхніми пристроями (це відбувається спеціально для більшості програм для обміну повідомленнями та дзвінків, таких як FaceTime, Facebook Messenger, Telegram, Signal і WhatsApp).

Скриншот: Techcrunch

У довідковому центрі X повідомляється, що дзвінки маршрутизуються таким чином, що IP-адреси «можуть бути видимі для співрозмовників» (IP-адреса людини не дуже вже й конфіденційна, але ці онлайн-ідентифікатори можна використовувати для визначення зокрема місцезнаходження).

Для того, щоб приховати свій IP, необхідно натиснути перемикач «Покращена конфіденційність викликів» у налаштуваннях повідомлень на X — тоді виклики «ретранслюватимуться через інфраструктуру X, а IP-адреса будь-якої сторони, для якої ввімкнено цей параметр, буде замаскована».

Маск активував дзвінки в X за дефолтом — тепер вашу IP-адресу бачить кожен співрозмовник. Як вимкнути?
Скриншот: Джордан Гарт, Business Insider

Цікаво, що на своїй офіційній сторінці довідкового центру X взагалі не згадує про наскрізне шифрування, що потенційно дозволяє Twitter прослуховувати розмови (наприклад, такі програми як Signal або WhatsApp його мають і запобігають прослуховуванню для будь-кого, крім абонента та одержувача дзвінка).

Також можна налаштувати виклики лише для окремих категорій: наприклад, «Люди, на яких ви підписані», «Люди у вашій адресній книзі» (але для цього треба поділитися контактами з X), «Верифіковані користувачі» (що дозволить будь-кому, хто придбав передплату на X, дзвонити вам) або «Всі», якщо ви хочете отримувати рандомні спам-дзвінки.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.