Головна Технології Маск каже, що робот Tesla Optimus має коштувати «як половина автомобіля» — і незабаром підтримуватиме 5G

Маск каже, що робот Tesla Optimus має коштувати «як половина автомобіля» — і незабаром підтримуватиме 5G

by host

Минуло трохи більш як два роки з моменту, коли Ілон Маск оголосив, що Tesla почала рухатись в сторону розробки роботів-гуманоїдів. Компанія досить швидко показала перші прототипи (одну зібрану модель, яка ледь рухалась, і ще одну, яка стояла на підставці й махала глядачам рукою), а згодом й друге покоління роботів, які отримали деякі важливі покращення і надали більшої довіри проєкту.

У попередньому оновленні генеральний директор Tesla говорив, що Optimus «надзвичайно недооцінений» і пророкував попит, який сягатиме 10-20 мільярдів одиниць. Маск також заявляв, що роботи-гуманоїди становитимуть «більшу частину довгострокової вартості Tesla», і у майбутньому будуть присутні у кожному домі для виконання виробничих і сервісних робіт.

Аби прогнози мільярдера спрацювали, ціна має бути прийнятною. Раніше Маск говорив про $40 000 за одиницю, однак, судячи з недавнього коментаря в X, нині він розглядає значно нижчу ціну, яка становитиме менш як половину від вартості автомобіля.

В іншому оновленні повідомляється, що Optimus разом з електромобілями Tesla отримають підключення до «приватної мережі 5G».

Автовиробник давно забезпечив інтернетом свої транспортні засоби — таким чином Tesla оновлює ПЗ та збирає деякі дані. Компанія починала з 3G та 4G LTE однак, судячи з опису нової вакансії, планує перейти на 5G.

Детально вимоги розписані в посадовій інструкції, яку переглянув сайт Electrek:

«Tesla шукає високомотивованого інженера з інтеграції стільникових систем для глобальної команди IT Manufacturing Solutions Engineering, щоб забезпечити найкращий у своєму класі досвід підключення для всіх автомобілів Tesla (модель S 3 X Y, Cybertruck…) і Optimus на підприємствах Tesla. Роль передбачає розуміння внутрішніх вимог клієнтів, планування та виконання процедур тестування, плавне впровадження ESIM та надійну інтеграцію в приватну мережеву інфраструктуру 5G Tesla».

Джерело: Electrek 1, 2

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.