Головна Технології Маск натякнув на запуск смартфона X (Grok Phone) — альтернативи пристроям Apple зі «шпигунським» ПЗ OpenAI

Маск натякнув на запуск смартфона X (Grok Phone) — альтернативи пристроям Apple зі «шпигунським» ПЗ OpenAI

by host

Після заяв про заборону пристроїв Apple у своїх компаніях у випадку «глибокої інтеграції» ChatGPT, Маск задумався й про створення власної альтернативи iPhone.

Один з користувачів Twitter запропонував ідею телефону X (або Grok Phone), а Маск відповів, що вона «цілком можлива», зважаючи на те, що пристрої Apple отримають «шпигунське ПЗ OpenAI». В іншому дописі мільярдер додав зображення свого потенційного «безпечного» смартфона і запитав читачів, хто б хотів його придбати:

У наступних коментарях Маск натякнув, що не виключене партнерство із Samsung для виробництва потенційного смартфона X. А зважаючи на те, що мільярдер інколи втілює в життя свої найдивніші заяви з Twitter — запуск може бути цілком реальним.

В Ілона Маска давня історія стосунків з OpenAI — він був співзасновником стартапу, але пішов через конфлікт (повідомлялось, що мільярдер хотів об’єднати стартап з Tesla й очолити спільне підприємство, з чим не погоджувались інші керівники). Публічним конфлікт став, коли OpenAI отримала мільярдні інвестиції з Microsoft — Маск заявляв, що компанія відмовилась від своєї початкової мети розробляти ШІ на благо людству і натомість зосередилась на заробітку грошей. Згодом він подав до суду на OpenAI, але днями виявилось, що таки відкликав позов.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.