Головна Технології материнська плата ASRock Taichi Aqua на неанонсованому чипсеті Intel Z890

материнська плата ASRock Taichi Aqua на неанонсованому чипсеті Intel Z890

by host

Компанія ASRock демонструє широке портфоліо материнських плат Intel Z890 та AMD X870 на Computex 2024. Цікаво, що Intel поки заборонила своїм партнерам рекламувати нові плати як Z890, хоча фактично вони вже є. Одною з нових плат стала Taichi Aqua — ASRock оголосила про об’єднання лінійки Aqua з Taichi.

Жодного USB-A s 10 Type-C: материнська плата ASRock Taichi Aqua на неанонсованому чипсеті Intel Z890

Плати Aqua пристосовані для рідинного охолодження, але воно не є обов’язковим. таких плат порівняно мало і вони не потрібні більшості користувачів.

Плата оснащена 33-фазним блоком живлення, двома слотами PCIe x16, двома слотами DDR5 DIMM та підтримує до шести слотів M.2. Плата могла бути основою імпровізованого сервера даних, але вона також є чудовим концентратором USB.

Жодного USB-A s 10 Type-C: материнська плата ASRock Taichi Aqua на неанонсованому чипсеті Intel Z890

Ця плата має не два і не три, а десять роз’ємів USB Type-C, при цьому на ній не має немає жодного роз’єму Type-A (звичайний USB). Звичайно, плата все ще матиме роз’єм для підключення Type-A на передній панелі комп’ютера, але не на самій материнській платі.

Невідомо, чи буде ASRock комплектувати платою перехідниками на Type-A, але, схоже, це перша заявка на відхід старого роз’єму в історію. Майже усю периферію тепер можна придбати у варіанті з USB Type-C, тож це може бути виправданим.

Готова до NVIDIA RTX 5090: відеокарти вагою до 58 кг витримає нова материнська плата Gigabyte

Джерело: VideoCardz

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.