Головна Технології Mental Health завоював премію Веббі

Mental Health завоював премію Веббі

by host

Український застосунок BetterMe: Mental Health став переможцем міжнародної нагороди The Webby Awards 2024 People’s Choice в категорії Health & Wellness & Fitness Apps.

Про це редакції розповіла PR-служба BetterMe: Mental Health.

Український застосунок було обрано переможцем серед 13 000 заявок із понад 70 країн. З-поміж інших відомих застосунків, які боролися за перемогу у цій категорії був Apple Fitness+.

Також відомо, що в конкурсі брала участь Платформа «Віртуальний ЛітМузей» — програмне забезпечення, створене Харківським ЛітМузеєм. Це точна копія реконструкції музею з нестандартною подачею музейного контенту.

BetterMe: Mental Health – застосунок для збалансованого та усвідомленого життя з індивідуальним щоденним планам, керованими медитаціями, вправами для дихання, афірмаціями, звуками для сну та цілодобовим доступом до спеціалістів із психічного здоров’я.

З початку повномасштабної війни BetterMe: Mental Health став безкоштовним для всіх українців. Доступний для завантаження на iOS та Android.

Станом на сьогодні ним користуються близько 2 млн українців.

Серед останніх проєктів — курс про культуру взаємодії з людьми з ампутацією та програма для підвищення продуктивності на роботі, яку створили разом з Міністерством економіки. 

Про Webby Awards

Webby Awards — щорічна нагорода, заснована у 1996 року Міжнародною академією комп’ютерних мистецтв і наук, що відзначає досягнення в різних категоріях цифрових медіа, зокрема вебсайтів, інтернет-реклами та маркетингу, соціальних мереж, мобільних застосунків та відеоконтенту.

Нагорода відома як «Інтернет-Оскар». Переможцями премії Веббі в різні роки ставали проекти, що лідирують у своїх сегментах мережі: Amazon, eBay, Yahoo!, iTunes, Google, BBC, CNN, Wikipedia, YouTube.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.