Головна Технології Microsoft додав Copilot в автозапуск на Windows 11

Microsoft додав Copilot в автозапуск на Windows 11

by host

Корпорація Microsoft додала свого ШІ-помічника Copilot в автозапуск Windows 11.

Про це йдеться у звіті MSPowerUser.

Спочатку Copilot кинули на автозапуск в збірці Windows 11 Insider Preview Build 23615. Але від ідеї відмовилися. Проте минулого тижня Copilot знову з’явився в збірці Insider Build 26100.

Ці зміни підтвердив і старший менеджер програми інсайдерів Microsoft .

Девелопери й експерти назвали ці зміни огидним й надокучливими, оскільки це «нагадує поведінку якогось надокучливого застосунку сторонніх розробників».

Проте й тут є один нюанс: Copilot під час запуску з’явиться не на всіх моніторах. Для цього необхідний мінімальний розмір діагоналі екрана в 27 дюймів і роздільна здатність в 1920 пікселів.

Вірогідно, Microsoft в подальшому суттєво розширить або взагалі поставить Copilot в автозапуск будь-якої системи.

Користувачі Windows 11 Insider, які не хочуть бачити Copilot, можуть вимкнути його в диспетчері завдань, як і будь-яку іншу надокучливу програму з автозапуском.

Зазначимо, що Microsoft останнім часом радує користувачів частою рекламою Copilot — в інтерфейсі «Параметрів» у Windows 11 були банери, які рекламують підписку на сервіс.

Також був випадок, коли у деяких користувачів Windows 11 у центрі екрана блокування з’являвся величезний QR-код, який перенаправляв на сторінку завантаження Copilot.

«Огидно й надокучливо»: Microsoft додав Copilot в автозапуск на Windows 11

Крім того, нагадаємо, що Microsoft змінив клавіатуру вперше за 30 років, додавши туди клавішу швидкого запуску Copilot.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.