Головна Технології Microsoft додає офлайн-режим для OneDrive в інтернеті — поки що для окремих категорій користувачів

Microsoft додає офлайн-режим для OneDrive в інтернеті — поки що для окремих категорій користувачів

by host

Microsoft починає розгортати новий офлайн-режим для OneDrive в інтернеті для користувачів корпоративних та навчальних версій сервісу. Це частина оновлення OneDrive, яка також передбачає вдосконалення інтерфейсу користувача, кольорів тек і багато іншого.

Новий офлайн-режим OneDrive дозволить користувачам вебверсія сервісу відкривати файли, які були позначені як доступні для офлайн, а також переходити до обраних файлів і домашнього розділу OneDrive без підключення до Інтернету. Також можна перейменовувати, сортувати, переміщувати та копіювати файли, і всі вони будуть синхронізовані, коли знову з’явиться підключення до Інтернету.

Офлайн-режим також покращує продуктивність, навіть коли є підключення до Інтернету. Microsoft стверджує, що під час перегляду або взаємодії з файлами в OneDrive в Інтернеті або з програми OneDrive у Teams чи Outlook завантаження відбувається втричі швидше.

«Офлайн-режим використовує локальне сховище вашого пристрою для зберігання певної інформації про файл, як-от ім’я файлу, розмір, автор, дата останнього доступу тощо», — пояснює Андрій Єсипов, головний менеджер із продуктів Microsoft. «Це стало можливим завдяки програмі OneDrive Sync, яка інтелектуально зберігає кеш метаданих ваших файлів локально».

Офлайн-режим OneDrive в Інтернеті поки що не буде доступний споживачам, але ті, хто використовує корпоративний або навчальний обліковий запис Microsoft 365, вже можуть налаштувати нову функцію. Для цього знадобиться остання програма синхронізації OneDrive для Windows або macOS. Потім буде достатньо заходити в OneDrive в Інтернеті в Chrome або Edge, і сервіс «ініціює автоматичне одноразове налаштування офлайн-режиму».

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.