Головна Технології Microsoft об’єдналася з TomTom, щоб принести в авто розмовного помічника на штучному інтелекті

Microsoft об’єдналася з TomTom, щоб принести в авто розмовного помічника на штучному інтелекті

by host

Компанія TomTom оголосила про створення у співпраці з Microsoft «повністю інтегрованого розмовного автомобільного помічника на основі штучного інтелекту», який повинен з’явитися на інформаційно-розважальних платформах у найближчому майбутньому. Компанія зробила кілька сміливих заяв щодо ШІ, заявивши, що він запропонує «досконалу голосову взаємодію» і дасть змогу користувачам спілкуватися природним чином для навігації, пошуку зупинок на маршруті, управління бортовими системами, відкривання вікон і майже всього, що водії роблять під час руху.

Компанія, найбільш відома своїми GPS-платформами, співпрацювала з Microsoft для розробки цього ШІ-асистента. Технологія використовує великі мовні моделі OpenAI, а також продукти Microsoft, такі як Azure Cosmos DB та Azure Cognitive Services. Cosmos DB — це багатомодельна база даних, а Cognitive Services — набір API для використання в застосунках зі штучним інтелектом, передає Engadget.

TomTom обіцяє, що голосовий асистент можна буде інтегрувати у різноманітні інтерфейси, пропоновані великими автовиробниками, заявляючи, що автомобільна компанія збереже право власності на свій бренд. Так це може почати з’являтися в автомобілях різних виробників. Компанія поки не оголосила про остаточне партнерство з відомими виробниками транспортних засобів.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.