Головна Технології Microsoft покращить рендеринг тексту в Chrome на ПК з Windows

Microsoft покращить рендеринг тексту в Chrome на ПК з Windows

by host

Після років скарг Microsoft зрештою внесла зміни в Chromium, які мають покращити відтворення тексту у браузері Google на комп’ютерах з Windows.

Chrome стандартно використовує рендеринг тексту Skia із жорстко закодованими значеннями для контрастності та гами, і в результаті текст виглядає набагато тоншим і світлішим (різницю можна побачити, порівнявши Chrome з Edge або Firefox). Однак нині, як помітив Neowin, інженери Microsoft інтегрували підтримку ClearType Text Tuner, аби браузер реагував на будь-які зміни контрасту та гами, як і більшість інших рідних програм Windows.

Технологія шрифтів Microsoft ClearType давно використовується в Windows для покращення рендерингу тексту на екранах аби він виглядав так, ніби його надруковано на аркуші паперу (близько трьох років тому подібні налаштування вже отримав Edge).

Ці зміни є частиною зобов’язань Microsoft, яка п’ять років тому випустила Edge на базі Chromium і заявила, що «запропонує власний досвід для покращення роботи всіх браузерів на базі Chromium у Windows». Microsoft також допомогла покращити прокручування в Chrome, сенсорну підтримку та багато іншого.

Зазначається, що оновлення буде доступне в Chromium v. 124.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.