Головна Технології Microsoft представила новий Surface Pro — OLED та Snapdragon X Elite від $1500, РК та X Plus за $999

Microsoft представила новий Surface Pro — OLED та Snapdragon X Elite від $1500, РК та X Plus за $999

by host

Microsoft щойно анонсувала новий планшетний комп’ютер Surface Pro, який належить до покоління пристроїв Copilot + PC. Цифри зникли з назв моделей, що може означати повне перезавантаження модельного ряду. «Порівняно з попередніми поколіннями Surface, це навіть близько», — сказав Бретт Острум, корпоративний віцепрезидент Microsoft Surface, під час презентації.

Microsoft заявляє, що новий пристрій на базі процесорів Qualcomm Snapdragon X Elite та Plus на 90% швидший за попередню модель. Він також оснащений зв’язком 5G, який має процесор Qualcomm. Також заявлений кращий час автономної роботи: 14 годин відтворення відео, не так добре, як 20 годин у нового ноутбука Surface, але все одно дуже добре.

Surface Pro отримав OLED-екран (жодні параметри не названі), підтримку Wi-Fi 7 та нову клавіатуру Surface Pro Flex Keyboard. Планшет має два порти USB 4 і поставляється в чотирьох кольорах. Він також постачається зі значно вдосконаленими камерами: надширококутною та 10 МП датчиком на задній панелі, і камерою quad HD попереду, яку Microsoft має намір використовувати для багатьох цілей ШІ.

Microsoft представила новий планшет Surface Pro — OLED та Snapdragon X Elite від $1500, РК та X Plus за $999

Ціна на Surface Pro починається від $999 за модель з РК-дисплеєм, процесором Snapdragon X Plus, 16 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ накопичувачем. Модель з Snapdragon X Elite та OLED-екраном коштує від $1500, а максимальна конфігурація — з 32 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ накопичувачем, платинового кольору — обійдеться у $2100.

Microsoft представила новий планшет Surface Pro — OLED та Snapdragon X Elite від $1500, РК та X Plus за $999

Нова клавіатура Flex Keyboard, яка коштує $450 доларів і постачається з тонким стилусом, працює як під’єднаною, так і від’єднаною від планшета, і має бути міцнішою, ніж попередня. Білі клавіші та на 14% більша сенсорна панель покращать користування.

Surface Laptop – власний Arm-ноутбук від Microsoft з автономністю 22 години та ціною від $1000

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.