Головна Технології Microsoft Teams відтепер підтримує зустрічі у 3D та VR — платформа Mesh офіційно у роботі

Microsoft Teams відтепер підтримує зустрічі у 3D та VR — платформа Mesh офіційно у роботі

by host

Робочі «зідзвони‎» можуть стати дещо веселішими, оскільки відбуватимуться у віртуальному просторі з аватарами замість звичайних зображень колег.

Попри те, що компанії все частіше закликають співробітників повертатись в офіси, Microsoft пропонує спробувати новий тип «гібридної» роботи. Компанія оголосила про запуск Microsoft Mesh — функції, яка працює через Microsoft Teams і дозволяє аватарам співробітників зустрічатися в одному віртуальному місці, навіть якщо фактично люди знаходяться у різних місцях.

Microsoft Teams переходить у 3D — з аватарами та зустрічами у віртуальній реальності

Водночас для VR-досвіду в Teams не обов’язково використовувати гарнітуру — Microsoft вбудувала 2D-версію (в цьому випадку люди відображаються як зображення з вебкамер). Компанія також використовує просторове аудіо та звукові зони, тому в одному просторі можуть одночасно спілкуватися кілька людей, не заважаючи одне одному. І це чудово для більш природніх розмов, які не завжди можливі під час відеоконференцій.

Microsoft попередньо випробувала Mesh на таких компаніях, як консалтингова фірма Accenture і фармацевтична Takeda — технічний директор останньої сказав, що зустрічі стали «‎більш наближеними та захоплюючими».

Mesh пропонує серію готових просторів, які компанії зможуть налаштувати під себе (наприклад, додати логотипи) — доступ до інструментів можна отримати через платформу Microsoft Unity для розробки 2D і 3D.

Наразі Mesh доступна лише на настільних ПК та пристроях Meta Quest VR. Microsoft пропонує безплатну пробну версію на 6 місяців всім, хто має бізнес-план у Microsoft 365 або Teams. В іншому випадку ціни коливаються від $4 за користувача на місяць для Microsoft Teams Essentials до $57 за користувача на місяць для Microsoft 365 E5.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.