Головна Технології Microsoft тестує макет сітки для програм в меню «Пуск» у Windows 11

Microsoft тестує макет сітки для програм в меню «Пуск» у Windows 11

by host

Новий дизайн дещо нагадує меню «Пуск» у Windows 10X та Microsoft Launcher на Android.

Наразі усі програми в меню «Пуск» на Windows 11 показані у вертикальному списку, організованому за алфавітом — однак  Microsoft тестує новий дизайн, який може розташувати їх за макетом сітки (в бета-версії збірки 22635.3420).

Сайт WindowsLatest, який протестував дизайн, каже, що він виглядає чистішим і організованим, пропонуючи краще використання простору на екрані. Так само ви побачите перед собою більшу кількість програм за раз, не прокручуючи униз щоразу у пошуку потрібної (однак, якщо ви використовуєте забагато програм, екран може виглядати перенавантаженим і розгледіти щось одне серед усіх буде важкувато).

Невідомо, чи запропонує Microsoft перемикач для макетів (як це було у Microsoft Launcher для Android), якщо таки запровадить оновлений інтерфейс.

Згідно з опитуванням Neowin, у жовтні 2023 року оновлене макетом сітки меню «Пуск» входило до переліку 10 найбажаніших оновлень серед користувачів Windows 11.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.