Головна Технології Microsoft уклала партнерську угоду з ШІ-стартапом Mistral ─ конкурентом OpenAI

Microsoft уклала партнерську угоду з ШІ-стартапом Mistral ─ конкурентом OpenAI

by host

Microsoft оголосила про нове багаторічне партнерство з французьким стартапом Mistral, який спеціалізується на розробках у сфері штучного інтелекту. Цей стартап має вік лише 10 місяців, проте вже оцінюється в €2 млрд. Компанії не розголошують подробиці інвестицій.

Партнерство включатиме придбання Microsoft незначної частки в компанії. Це партнерство відбувається лише трохи більше ніж через рік після того, як Microsoft інвестувала понад $10 млрд у партнерство з OpenAI. Завдяки цій угоді відкриті та комерційні мовні моделі Mistral будуть доступні на платформі Microsoft Azure AI. Як і у випадку з OpenAI, партнерство Microsoft з Mistral також буде зосереджено на розробці та розгортанні великих мовних моделей наступного покоління.

Водночас Mistral анонсувала нову модель штучного інтелекту під назвою Mistral Large. Вона покликана тісніше конкурувати з моделлю OpenAI GPT-4. На відміну від деяких попередніх моделей Mistral, ця не буде пропонуватися з відкритим кодом.

«Mistral Large досягає значних результатів у стандартних тестах, що робить її другою у світі моделлю, доступною через API (поряд із GPT-4)», — каже команда Mistral AI.

Mistral Large доступна у власній інфраструктурі Mistral, розміщеній у Європі, або через Azure AI Studio та Azure Machine Learning. Mistral Small також буде доступна, пропонуючи покращену затримку в порівнянні з моделлю Mistral 8x7B. Mistral також випускає новий розмовний чатбот Le Chat, який базується на різних моделях Mistral AI.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.