Головна Технології Microsoft відокремить Teams і Office 365 для клієнтів у всьому світі

Microsoft відокремить Teams і Office 365 для клієнтів у всьому світі

by host

Teams, яку безплатно додали до Office 365 у 2017 році, згодом замінила Skype для бізнесу та стала популярною під час пандемії частково завдяки відеоконференціям. Однак у 2020 році Salesforce, яка пропонує конкурентну програму для обміну повідомленнями Slack, через це об’єднання подала на Microsoft антимонопольну скаргу.

З жовтня минулого року, аби уникнути штрафів, корпорація роз’єднала продукти для клієнтів ЄС та Швейцарії, а нині вирішила поширити цю пропозицію й на решту користувачів по всьому світу.

Як зазначає Reuters, активні клієнти можуть зберегти поточну угоду або перейти на одну з окремих пропозицій — опція буде особливо корисною для тих, хто використовує пакет Office, але віддає перевагу іншій комунікаційній службі, як-от Zoom або Google Meet. Комерційні користувачі, які ще не знайомі з пропозиціями Microsoft, можуть самостійно придбати Teams за $5,25, тоді як Office без Teams обійдеться від $7,75 до $54,75 (цифри можуть різнитися залежно від країни та валюти).

За останнє десятиліття Microsoft отримала від ЄС антимонопольних штрафів на $2,4 млрд, а поєднання двох або більше продуктів разом може обійтись компанії ще у 10% світового річного обороту.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.