Головна Технології Microsoft впроваджує Copilot в Minecraft та інших іграх — до чого це може призвести

Microsoft впроваджує Copilot в Minecraft та інших іграх — до чого це може призвести

by host

Під час заходу Surface and AI Microsoft продемонструвала інтеграцію Copilot в ігри на прикладі Minecraft. Гравці зможуть використовувати природну мову, щоб ставити запитання на зразок «Як створити меч?». Copilot шукатиме необхідні матеріали у скринях та інвентарі, або назовні, якщо їх немає. Також він пояснить, як створити предмет тощо без потреби згортати гру та шукати інформацію на сайтах.

Зручна можливість запитати у грі, як убити боса або як знайти секрети в локації може фундаментально змінити спосіб створення ігор та гри у них. Також вона зменшить потребу у сайтах, традиційних форумах та чатах, як Discord.

Також нововведення може повпливати на баланс в іграх. Свого часу команда розробників World of Warcraft витратила багато зусиль на балансування API аддонів гри. Багато з них дозволяють гравцям створювати модифікації для автоматизації певних ігрових механік. ШІ може втрутитися у цю частину та зробити ігри легшими або незбалансованими через легку допомогу.

Вебсайтам та базам даних може стати важче фінансувати свою діяльність у цьому новому світі. Це, своєю чергою, може негативно вплинути на якість інформації, отриманої з цих платформ. Таким чином може виникнути низхідна спіраль і те, що деякі теоретики штучного інтелекту описують як «колапс моделі», коли штучний інтелект більше не отримує точну інформацію.

Важливо зауважити, що поки конкретних планів запровадити Copilot в іграх найближчим часом нема, Microsoft лише анонсувала можливість.

Microsoft запускає Recall — штучний інтелект записуватиме все, що робиться на ПК для швидкого відновлення

Джерело: Windows Central

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.