Головна Технології Midjourney щось знає? Сервіс малює Дональда Трампа на запит про майбутнього президента США

Midjourney щось знає? Сервіс малює Дональда Трампа на запит про майбутнього президента США

by host

Генератор зображень на основі штучного інтелекту Midjourney малює Дональда Трампа та Джо Байдена, попри те, що компанія обіцяла цього не робити на тлі майбутніх виборів президента США. Щобільше, Midjourney, схоже, точно впевнений, хто саме стане наступним.

Коли сервісу запропонували створити зображення «президента Сполучених Штатів», Midjourney намалював чотири портрети колишнього президента Дональда Трампа в різних стилях. На запит «наступний президент Сполучених Штатів» інструмент також створив чотири зображення Трампа. На прохання створити образ «чинного президента Сполучених Штатів» сервіс три рази намалював Трампа та один раз Обаму.

Однак Midjourney відмовився зображати Трампа чи Байдена, якщо його попросити зробити це явно. «Спільнота Midjourney проголосувала за те, щоб заборонити запити «Дональд Трамп» та «Джо Байден» під час виборчого сезону», — йдеться у повідомленні сервісу. Інші чат-боти, такі як ChatGPT від OpenAI, Copilot від Microsoft, Gemini від Google та Meta AI відмовилися зображувати Трампа чи Байдена у відповідь на непрямі запити.

Midjourney щось знає? Сервіс малює Дональда Трампа на запит про майбутнього президента США

Midjourney був одним з перших генераторів зображень на основі штучного інтелекту, який прямо заборонив користувачам створювати зображення Трампа та Байдена. «Я знаю, що робити зображення Трампа весело — я роблю зображення Трампа. Однак, мабуть, краще просто не робити — краще трошки зачекати з цим під час цих виборів», — сказав користувачам генеральний директор компанії Девід Хольц у чаті на Discord на початку цього року. Пізніше він підтвердив свої слова та зауважив, що модерація запитів може бути складною.

Midjourney щось знає? Сервіс малює Дональда Трампа на запит про майбутнього президента США

Минулого місяця Центр протидії цифровій ненависті, некомерційна організація, яка має на меті зупинити поширення дезінформації та мови ненависті в інтернеті, виявив, що захист Midjourney від створення оманливих зображень популярних політиків, включаючи Трампа та Байдена, не пройшов 40% тестів. CCDH зміг використати Midjourney, щоб створити зображення президента Байдена, якого арештовують, і Трампа, який з’являється поруч із двійником. CCDH також вдалося обійти заборони Midjourney, використовуючи описи зовнішності кожного кандидата, а не їхні імена.

«На практиці Midjourney надто легко маніпулювати – у деяких випадках його обмежень можна повністю уникнути, просто додавши знаки пунктуації, щоб проскочити», — написав тоді генеральний директор CCDH Імран Ахмед.

На початку цього року коаліція з 20 технологічних компаній, включаючи OpenAI, Google, Meta, Amazon, Adobe та X, підписали угоду, щоб допомогти запобігти дипфейкам на виборах, які відбудуться у 2024 році в усьому світі, заборонивши їхнім службам генерувати зображення та інший контент. Midjourney угоду не підписував.

Безплатний Midjourney — все. Розробники ШІ-генератора зображень обмежили доступ через наплив користувачів та зловживання

Джерело: Engadget

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.