Головна Технології Midjourney тестує функцію, яка дозволить «зберегти» образ заданого персонажа для генерації майбутніх зображень

Midjourney тестує функцію, яка дозволить «зберегти» образ заданого персонажа для генерації майбутніх зображень

by host

Відтепер користувачі можуть надати нейромережі референс зображення людини й налаштувати генерацію таким чином, аби на наступних образ виглядав так само.

Midjourney тестує функцію Character Reference, яка дозволить генерувати зображення зі «сталим» персонажем — фактично ви надаєте нейромережі референс образу, а вона у подальших генераціях його дотримується. Насправді налаштування було дуже затребуваним, оскільки часто модель могла видавати до оригінального варіанту кілька зображень з різною зовнішністю.

Передбачені додаткові параметри для детального налаштування — наприклад, Midjourney можна попросити зберегти лише обличчя, колір очей, волосся тощо.

Водночас функція не призначена для копіювання реальних людей із фото і найкраще працює з персонажами, створеними за допомогою Midjourney.

Зазначається, що Character Reference працює як з моделями Midjourney V6, так і з Niji6.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.