Головна Технології Midjourney забанила працівників Stability AI після спроби викрадення даних

Midjourney забанила працівників Stability AI після спроби викрадення даних

by host

На початку місяця сервіс стикнувся із 24-годинним збоєм — нібито через «ботнет-активність» двох облікових записів, пов’язаних із компанією-конкуренткою Stability AI.

2 березня Midjourney повідомила на своєму сервері Discord про тривалий збій, за яким нібито стоїть «ботнет-активність»Midjourney забанила працівників Stability AI після спроби викрадення данихMidjourney забанила працівників Stability AI після спроби викрадення данихБотнет — комп’ютерна мережа, що складається з деякої кількості хостів, із запущеними ботами — автономним програмним забезпеченням. Найчастіше бот у складі ботнета є програмою, яка приховано встановлюється на комп’ютері жертви і дозволяє зловмисникові виконувати певні дії з використанням ресурсів інфікованого комп’ютера. Зазвичай використовуються для протиправної діяльності — розсилки спаму, перебору паролів на віддаленій системі, атак на відмову в обслуговуванні, отримання персональної інформації про користувачів, крадіжка номерів кредитних карток та паролів доступу., спричинена працівниками компанії Stability AI (творця нейромережі Stable Diffusion):

«Хтось із Stability AI намагався викрасти всі підказки та пари зображень серед ночі в суботу», — цитує заяву компанії The Verge.

У підсумку Midjourney заблокувала всім співробітникам Stability AI використання її сервісу «на невизначений термін». Компанія також запроваджує нову політику, яка забороняє використовувати її нейромережу співробітникам будь-якої компанії, яка здійснює «агресивну автоматизацію» або спричиняє збої в роботі служби.

Гендиректор Stability AI Емад Мостак написав на X, що не наказував співробітникам вчиняти подібні дії й нині досліджує ситуацію. Він також додав, що якщо збій і був спричинений співробітником Stability, то «був ненавмисним і очевидно, це не DDoS-атака». Засновник Midjourney Девід Хольц написав Мостаку в тій самій темі, що надіслав «деяку інформацію», щоб допомогти у внутрішньому розслідуванні.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.