Головна Технології MSI показала розширювач M.2 Xpander-Aero Slide для двох SSD PCIe 5.0 з гарячою заміною

MSI показала розширювач M.2 Xpander-Aero Slide для двох SSD PCIe 5.0 з гарячою заміною

by host

MSI M.2 Xpander-Aero Slider схожий на відеокарту, але це зовсім не відеокарта. Розширювач для SSD M.2 PCIe 5.0 навіть використовує кулер як у відеокарт MSI Aero початкового рівня. Пристрій вміщує два твердотілих накопичувачі у формфакторі M.2 22100. Він підтримує гарячу заміну — користувачі можуть у будь-який час видалити будь-який SSD, якщо це необхідно.

Вентилятора MSI Aero забезпечує оптимальне охолодження SSD. Він підтримує режими автоматичного регулювання вентилятора або ручного вимкнення, коли накопичувачі не потребують потужного охолодження.

Це не відеокарта: MSI показала розширювач M.2 Xpander-Aero Slide для двох SSD PCIe 5.0 з гарячою заміною

MSI також згадує, що Xpander підтримує 4x світлодіоди M.2, що б це не означало. Можливо йдеться про індикатор стану накопичувача. Плата має один 6-контактний роз’єм живлення, хоча з технічного погляду слота PCIe більш ніж достатньо для підтримки живлення двох SSD, навіть за технологією Gen 5.

Це не відеокарта: MSI показала розширювач M.2 Xpander-Aero Slide для двох SSD PCIe 5.0 з гарячою заміною

 

Продукт не слід плутати з адаптером M.2 Xpander-Z Gen 5, який постачається з платами MSI MEG AMD X670E. Очікується, що MSI випустить нову карту за кілька місяців. Не можна виключати, що вона вийде як аксесуар для нових материнських плат AMD X870E та Intel Z890.

Gigabyte представила SSD Aorus Gen5 14000 для M.2 PCIe 5.0 — до 14 500 МБ/с, 3D-TLC NAND, кеш DDR4

Джерело: VideoCardz

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.