Головна Технології На 4chan сплили 270 ГБ вихідного коду The New York Times, який викрали через токен GitHub

На 4chan сплили 270 ГБ вихідного коду The New York Times, який викрали через токен GitHub

by host

Невідомі хакери виклали на іміджборд 4chan 270 ГБ вихідного коду одного з найпопулярніших світових видань — The New York Times.

Зловмисникам вдалося отримати дані за допомогою відкритого токену платформи.

Конкретно йдеться про ІТ-документацію, інструменти інфраструктури та вихідний код, імовірно вірусної гри Wordle, розповідає Bleeping Computer.

«В основному весь вихідний код належить The New York Times Company, 270 ГБ. Є близько 5 тисяч репо (з них менше 30, я думаю, додатково зашифровані), загалом 3,6 мільйона файлів», — йдеться у дописі на форумі 4chan.

The New York Times підтвердило достовірність даних, які були вкрадені зі сховищ компанії на GitHub у січні 2024 року.

Судячи з повідомлення анонімного юзера на 4chan, база даних містить близько 6223 папки.

Зокрема, у файлі «readme» з архіву вказано, що зловмисник використовував токен GitHub для доступу до сховищ компанії та викрадення даних.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.