Головна Технології На гарнітурі віртуальної реальності Apple Vision Pro за $3499 не буде застосунків YouTube та Netflix

На гарнітурі віртуальної реальності Apple Vision Pro за $3499 не буде застосунків YouTube та Netflix

by host

Netflix та YouTube не створюють спеціального застосунку для гарнітури віртуальної й доповненої реальності Apple Vision Pro. Як повідомила The Verge прессекретар YouTube Джессіка Гіббі: «Користувачі YouTube зможуть використовувати YouTube через браузер Safari на Vision Pro». Прессекретар Netflix Куміко Хідака передала схоже повідомлення: «Наші користувачі зможуть насолоджуватися Netflix у браузері на Vision Pro, як і на комп’ютерах Mac».

Згідно з чутками, не планує створювати новий застосунок для Vision Pro і Spotify, проте представники сервісу відмовилися це коментувати. Із 46 найпопулярніших додатків в App Store, жоден не матиме нативного додатку для visionOS на момент запуску. Цей список завжди може змінитися, але відсутність спеціальних застосунків за кілька тижнів до запуску Vision Pro не особливо дає надію.

Apple Vision Pro почне продаватися 2 лютого з доплатою $149 за рецептурні лінзи. Фірмова полірувальна серветка — в подарунок

Apple Vision Pro буде доступна з 3D-фільмами від Disney Plus, а також з підтримкою декількох інших потокових сервісів, як-от Amazon Prime Video, Max, Paramount Plus, Pluto TV, Peacock. Хоча Spotify не здається серйозним упущенням для гарнітури змішаної реальності, відсутність спеціальних застосунків Netflix і YouTube, безумовно, може зробити пристрій менш привабливим для користувачів, які розраховують використовувати гарнітуру як медіаплеєр з ефектом занурення.

Apple почне продавати гарнітуру віртуальної реальності Vision Pro за межами США напередодні WWDC 2024 у червні, — Куо

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.