Головна Технології На хакерському форумі продають конфіденційні дані AMD – компанія почала розслідування можливого зламу

На хакерському форумі продають конфіденційні дані AMD – компанія почала розслідування можливого зламу

by host

AMD розслідує, чи стала вона жертвою кібератаки. Розслідування почалося після того, як зловмисник виставив для продажу на хакерському форумі нібито вкрадені в AMD дані. Він стверджує, що лот містить інформацію про співробітників AMD, фінансові документи та конфіденційну інформацію.

«Ми тісно співпрацюємо з представниками правоохоронних органів і стороннім хостинг-партнером, щоб розслідувати претензію та важливість даних», – йдеться в заяві AMD.

Продавець поділився скріншотами деяких імовірно вкрадених облікових даних AMD, але досі не повідомив, за скільки він їх продає і як вони були отримані.

«Сьогодні я продаю витік даних AMD.com. Дякую, що прочитали та насолоджуйтесь!

«У червні 2024 року AMD, велика комп’ютерна компанія, зазнала витоку даних. Зламані дані: майбутні продукти AMD, технічні характеристики, бази даних співробітників, бази даних клієнтів, файли на майно, ПЗУ, вихідний код, мікропрограмне забезпечення та фінанси», — заявив автор у своєму дописі на хакерському форумі.

Зловмисник також повідомив, що дані включають базу даних співробітників, яка містить ідентифікатори користувачів, імена та прізвища, посадові функції, номери робочих телефонів, адреси електронної пошти та статус зайнятості.

Джерело: bleepingcomputer

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.