Головна Технології На ринку вже є перші пристрої, сертифіковані Wi-Fi 7 ─ топові моделі з високою ціною

На ринку вже є перші пристрої, сертифіковані Wi-Fi 7 ─ топові моделі з високою ціною

by host

Під час проведення виставки CES 2024 організація Wi-Fi Alliance оголосила про початок сертифікації пристроїв Wi-Fi 7. Відсутність сертифікації не означає, що пристрій не працюватиме. Однак сертифікація свідчить, що він працює відповідно до специфікацій стандарту і, отже, сумісний з іншими пристроями Wi-Fi.

Wi-Fi Alliance має базу даних сертифікованих пристроїв з можливістю пошуку. Деякі знакові пристрої пройшли сертифікацію на відповідність до нового стандарту. Причому йдеться не тільки про недавно анонсовані новинки, а й існуючі на ринку пристрої. Наприклад, смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra підтримує Wi-Fi 7 завдяки модулю Qualcomm FastConnect 7800, який тепер є сертифікованим для нового стандарту. Щоправда, Samsung ще не активувала цієї функції. Qualcomm заявляє, що її модуль зв’язку здатний забезпечити пропускну здатність 5,8 Гбіт/с (за наявності сумісного маршрутизатора та досить швидкого підключення до інтернету).

Багато ноутбуків, які будуть випущені цього року, забезпечать підтримку Wi-Fi 7. На виставці CES 2024 анонсовано різні моделі, оснащені мережевою картою Intel BE200 з відповідною сертифікацією. Наприклад, вона доступна в новому Razer Blade 16 і, як запевняють Intel, BE200 забезпечує пропускну здатність 5,8 Гбіт/с в частотному діапазоні 6 ГГц.

Також на ринку доступна пара споживчих роутерів із сертифікованою підтримкою Wi-Fi 7: TP-Link Deco BE85 та Archer BE800. Archer BE800 – це тридіапазонний маршрутизатор з двома портами 10 Гбіт/с та двома портами 2,5 Гбіт/с. Він також сумісний з Wi-Fi EasyMesh та здатний працювати з будь-яким іншим маршрутизатором EasyMesh. Deco BE85 – це спеціалізований mesh-маршрутизатор, в якому використовується тільки запатентована mesh-технологія TP-Link. Ціни таких пристроїв поки досить високі. Набір із двох Deco BE85 коштує $999,99, а Archer BE800 коштує $599,99.

Ознайомитись з особливостями стандарту Wi-Fi 7 можна в одному з попередніх матеріалів.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.