Головна Технології На заводі BMW у США працюватимуть гуманоїдні роботи Figure 01

На заводі BMW у США працюватимуть гуманоїдні роботи Figure 01

by host

Компанія Figure оголосила про комерційну угоду, згідно з якою її перший людиноподібний робот буде працювати на єдиному заводі BMW у США. Автовиробник не розкриває, скільки саме роботів Figure 01 він «працевлаштує». Невідомо, які саме завдання виконуватимуть роботи. Figure підтримує створення універсальних людиноподібних роботів, на відміну від спеціалізованих механічних помічників у традиційній промисловості та науці.

Ймовірно, початкові програми включають стандартні виробничі завдання: переміщення ящиків, підбирання та розміщення, розвантаження та завантаження – у США та інших розвинутих країнах усе складніше знаходити людей-працівників. Figure розраховує випустити свого першого комерційного робота протягом року.

Перших роботів отримають ранні партнери Figure, як BMW. Компанія зареєструвала додаткових клієнтів, але не розголошує їхні назви. Ймовірно, Figure оголошуватиме кожного з них окремо, щоб підтримувати потік новин протягом року. Торік Figure отримала інвестиції від Intel.

Figure зосереджена на створенні спритної, схожої на людську, руки для маніпуляцій. Це логічний підхід щодо розвитку універсального гуманоїдного формфактора. Ноги теж важливі для маневрування під час виконання певних завдань так само, якщо не більше.

Роботи Figure 01 навчаються з поєднанням різних підходів, у тому числі моделювання та дистанційного керування, щоб навчити їх виходити з потенційних заторів. Роботи також навчатимуться через досвід, як і людина. Figure надаватиме роботів як послугу та планує дотримуватися цієї моделі у майбутньому.

Маск показав, як Optimus складає сорочку — і «‎засвітив» інженера, який керував рухами робота

Джерело: Tech Crunch

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.