Головна Технології Начувайся, ChatGPT — xAI Ілона Маска залучив $6 млрд, щоб кинути виклик OpenAI

Начувайся, ChatGPT — xAI Ілона Маска залучив $6 млрд, щоб кинути виклик OpenAI

by host

Нині xAI оцінюють у $24 млрд (попередня оцінка становила $18 млрд).

Стартап штучного інтелекту xAI зібрав $6 млрд з оцінкою $24 млрд у раунді інвестицій за участі Valor Equity Partners, Vy Capital та Andreessen Horowitz зокрема, за даними Bloomberg. Зібрані кошти планують витратити на виведення перших продуктів на ринок, а також прискорення досліджень.

Нагадаємо, що xAI, як компанія штучного інтелекту, дебютувала рік тому і стала відповіддю Ілона Маска на запуск ChatGPT від OpenAI. Мільярдер був серед засновників стартапу, але залишив його за кілька років після заснування: офіційно — через конфлікт інтересів з Tesla, а за чутками — через відмову йому у посаді CEO. Наразі Маск планує судитися з OpenAI, зазначаючи, що компанія не відповідає своїй першочерговій меті щодо розробки ШІ на благо людства, і натомість зосереджена на заробітку грошей.

Раніше Ілон Маск також підписав відкритого листа з вимогою призупинити розробку ШІ на пів року, і як виявилось сам тишком-нишком розробляв власного чатбота під назвою Grok, навченого на дописах в Twitter і згодом інтегрованого в соцмережу.

Команду xAI наразі очолюють екскерівники DeepMind, Microsoft і Tesla.

Зазначимо, що Microsoft інвестувала в OpenAI $13 млрд, а Amazon підтримала аналогічний проєкт ШІ в Anthropic $4 млрд.

«Вганяє у крінж»: Ілон Маск відреагував на запуск GPT-4o від OpenAI

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.