Головна Технології Наступного тижня Apple, ймовірно, представить новий застосунок Passwords

Наступного тижня Apple, ймовірно, представить новий застосунок Passwords

by host

Apple планує представити новий застосунок під назвою Passwords, який допоможе користувачам керувати своєю інформацією для авторизації. Повідомляється, що презентація відбудеться під час заходу Worldwide Developers Conference наступного тижня.

Apple вже дозволяє зберігати паролі на iPhone, iPad або Vision Pro за допомогою iCloud Keychain. Новий застосунок синхронізуватиметься так само, але з розділенням логінів на різні категорії, як-от облікові записи, мережі Wi-Fi та ключі доступу. Водночас зазначається, що новий застосунок також забезпечить підтримку Windows. Але наразі нічого не йдеться про підтримку Android.

Очікується, що новий застосунок Passwords дебютує в iOS 18, iPadOS 18 та macOS 15. Як зазначає Bloomberg, Passwords зможе генерувати та зберігати паролі, подібно до менеджерів паролів, таких як LastPass і 1Password.

Серед інших функцій згадуються автозаповнення імен користувачів і паролів, а також можливість створювати коди автентифікації, як-от Google Authenticator.

Джерело: The Verge

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.