Головна Технології Навчений на «Думці Сі Цзіньпіна». Китай запустив новий чатбот — зі штучним «комуністичним» інтелектом

Навчений на «Думці Сі Цзіньпіна». Китай запустив новий чатбот — зі штучним «комуністичним» інтелектом

by host

Велика мовна модель навчалась на політичній філософії китайського лідера, відомій як «Думка Сі Цзіньпіна про соціалізм», а також на іншій офіційній літературі, наданій Адміністрацією кіберпростору Китаю.

Від імені Сі опубліковано більше десятка книг, і вони, зазвичай, займають центральне місце на книжкових ярмарках у країні. Популярні новинні застосунки таких компаній, як Tencent або NetEase, також резервують місця у верхній частині каналів для статей з офіційних ЗМІ, у більшості випадків із зображенням китайського лідера.

Чиновники також вимагали, щоб школярі віком від 10 років вивчали політичну філософію Сі Цзіньпіня, а також запустили застосунок Study Xi Strong Nation для навчання та перевірки знань близько 100 мільйонів членів Комуністичної партії в Китаї.

Решту розробників генеративних ШІ-чатботів також зобов’язують дотримуватись умов ліцензування, які наказують «втілювали основні соціалістичні цінності» в контенті. Також Китайська асоціація кібербезпеки (некомерційна організація, пов’язана з владою) створила публічну базу зі 100 мільйонами записів «високоякісних і надійних даних» для навчання моделей штучного інтелекту (переважно на урядових постановах і політичних документах, звітах державних ЗМІ та інших офіційних публікаціях).

Один із десятків текстових документів у пакеті даних містить 86 314 згадок про Сі Цзіньпіна.

«Давайте ще тісніше об’єднаємося навколо ЦК партії з товаришем Сі Цзіньпіном у його основі», — йдеться в одному з рядків.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.