Головна Технології Нейромережа DALL-E тепер може редагувати фрагменти зображення через ChatGPT

Нейромережа DALL-E тепер може редагувати фрагменти зображення через ChatGPT

by host

OpenAI випустила оновлення для нейромережі DALL-E, яке дозволяє редагувати  зображення в ChatGPT.

Користувачі отримають:

  • інструменти редагування зображень прямо під час використання DALL-E у мобільній та вебверсії ChatGPT;
  • пропозиції по стилю, які повинні допомогти створювати зображення.

Як це буде виглядати?

Інтеграція DALL-E з ChatGPT допоможе суттєво спростити процес створення зображень. Замість написання складних промтів користувач тепер просто вказує, що хоче побачити, і ШІ здійснить решту роботи.

Оновлення буде корисно, в першу чергу, початківцям.

Завдяки підказкам можна обрати певний стиль зображення: ксилографія, готика, синтвейв, рисунок від руки і т.д. Доступний попередній перегляд.

До цього Microsoft випустила інтеграцію генеративного штучного інтелекту DALL-E у Paint для всіх користувачів Windows 11. Завдяки DALL-E 3 стало можливо генерувати зображення прямо в Microsoft Paint та використовувати можливості ChatGPT від OpenAI. Ця функція доступна через бокову панель Cocreator у Paint.

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.