Головна Технології Некстген-робот Tesla Optimus — більше Model S, чим Cybertruck. І трохи «‎стилю Ілона Маска»

Некстген-робот Tesla Optimus — більше Model S, чим Cybertruck. І трохи «‎стилю Ілона Маска»

by host

Tesla повністю переробила свого робота-гуманоїда — Optimus Gen 2 легший на 10 кг і на 30% швидший, а рухи «‎теслабота» стали набагато плавнішими й він ще більше походить на людину.

Минуло трохи більш як два роки з моменту, коли Ілон Маск оголосив, що Tesla почала рухатись в сторону розробки роботів-гуманоїдів. Компанія досить швидко запустила прототипи — і до сьогодні ми бачили одну зібрану модель, яка ледь рухалась, і ще одну, яка стояла на підставці й махала глядачам рукою. Водночас на промо, яке послідувало за презентацією, роботи впевненіше ходили та взаємодіяли з довкіллям.

На заміну попереднім розробкам прийшли теслаботи другого покоління — Optimus отримав два ступені свободи в шиї, інтегровану електроніку та електропроводку, а також більш людські‎ форми ноги з шарнірними частинами пальців і датчиками крутного моменту. Руки робота обладнанні 11 ступенями свободи, швидшими приводами та тактильними датчиками на всіх пальцях, щоб спритніше маніпулювати об’єктами.

Новий білий корпус тепер нагадує Model S — попередній металевий був ближчим до Cybertruck. Робот також на 10% легкий та на 30% швидший, кажуть у компанії.

Судячи з відео, ці покращення навіть надали роботам змогу танцювати — як запевняє New Atlas, «‎у стилі Ілона Маска».

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.