Головна Технології Netflix тестує найбільший ре дизайн свого телевізійного застосунку за останні 10 років

Netflix тестує найбільший ре дизайн свого телевізійного застосунку за останні 10 років

by host

Netflix почала розгортати перше за десятиліття велике оновлення свого телевізійного застосунку. Запропоновані зміни інтерфейсу покликані допомогти глядачам швидше вирішити, що вони хочуть дивитися.

Стримінговий сервіс прагне збільшити час, який глядачі проводять в застосунку, щоб утримати клієнтів і залучити передплатників до своїх нових дешевших планів з підтримкою реклами.

Netflix тестує найбільший ре дизайн свого телевізійного застосунку за останні 10 років

Дослідження компанії показали, що користувачі виконували так звану «гімнастику для очей» ─ озиралися на різні частини головного екрана Netflix, намагаючись знайти контент, який їх зацікавив. Отже, при розробці нового інтерфейсу дизайнери намагались усунути необхідність часто переводити погляд.

«Ми дійсно хотіли зробити це простішим, інтуїтивно зрозумілішим, у всьому легшому для навігації», ─ сказав виконавчий директор Netflix Пет Флеммінг.

Зміни домашньої сторінки включали збільшення заголовків, реорганізацію інформації та виділення легких для читання ласих шматочків, таких як серіали чи фільми, що «провели 8 тижнів у топ-10».

Серед інших змін у телевізійному застосунку ─ кнопка меню була переміщена зліва у верхню частину екрана. Було додано нову вкладку My Netflix з серіалами чи фільмами, які користувач почав переглядати, або збереженими для перегляду пізніше.

Netflix тестує найбільший ре дизайн свого телевізійного застосунку за останні 10 років

Водночас Netflix продовжить як і раніше надавати персоналізовані пропозиції кожному користувачеві. Сервіс не вносить жодних змін у свій алгоритм рекомендацій у рамках редизайну, сказав Флеммінг.

Оновлена версія інтерфейсу Netflix вже почала розгортатися для підгрупи з майже 270 млн користувачів по всьому світу. Компанія збере відгуки й, можливо, внесе зміни, перш ніж запровадити зміни більш широко.

Netflix наголошує на тривалості взаємодії як на ключовому показнику, кажучи інвесторам, що це «найкращий показник задоволеності клієнтів».

Джерело: reuters

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.