Головна Технології Ноутбук Dell XPS 13 Plus з процесором Snapdragon X за $1199 — детальні характеристики до релізу

Ноутбук Dell XPS 13 Plus з процесором Snapdragon X за $1199 — детальні характеристики до релізу

by host

Невдовзі Dell представить ноутбуки XPS 13 Plus з процесорами Qualcomm. Сайт VideoCardz отримав інформацію про модель XPS 13 9345 Plus з чипами Snapdragon X Elite та Plus.

Ноутбук Dell XPS 13 Plus з процесором Qualcomm Snapdragon X за $1199

Новий ноутбук має внутрішню назву TributoQC, яка наслідує TributoRPL на основі архітектури Intel Raptor Lake. Dell вже випустила свій ноутбук XPS 13 на основі архітектури Meteor Lake, але версія Plus орієнтована на меншу потужність та ціну. Варто зазначити, що в документі чіпи Qualcomm називаються Nuvia, тому що на момент створення цих слайдів Qualcomm ще не анонсувала офіційно серію Snapdragon X.

Ноутбук Dell XPS 13 Plus з процесором Qualcomm Snapdragon X за $1199

XPS 13 з Snapdragon матиме 10- та 12-ядерні конфігурації з максимальним TDP 25,5 Вт. Ноутбук матиме такий самий розмір, але буде трохи легшим (1 210 г проти 1 225 г). Система оснащена 13,4-дюймовим екраном, який також буде оновлено, але роздільна здатність флагманської OLED-панелі буде нижчою (з 3,5K до 2,8K). Ноутбук використовуватиме пам’ять LPDDR5X-8400 від 16 ГБ (моделі Intel починалися з 8 ГБ), також будуть варіанти з 32 ГБ і 64 ГБ. Також пристрій отримує нову камеру Full-HD.

Dell планує продавати ноутбук за $1199 доларів, але це ціна, вказана у середині 2023 року і не відомо, гуртова чи роздрібна. Якщо ноутбук вийде за такою ціною, він стане на $800 доларів дешевшим, він відповідав би ціні MacBook Air M2. Компанія планує випустити 241 тис. цих ноутбуків, випуск запланований на червень.

ASUS Vivobook S — перший анонсований ноутбук з процесорами Snapdragon X вийде 20 травня

Читайте також

About Us

Soledad is the Best Newspaper and Magazine WordPress Theme with tons of options and demos ready to import. This theme is perfect for blogs and excellent for online stores, news, magazine or review sites. Buy Soledad now!

Latest Articles

© ProIT. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.